Piercing

Piercing

28. listopadu 2006 v 17:49
Piercing v překladu znamená nějakým způsobem propíchnutá část těla. Toto pro někoho až drastické zdobení těla existuje už tisíce let... právě propichováním si totiž mnohé kmeny zdobily svá těla. V dnešní době je tento ,,módní doplněk" často vidět u lidí ve věku 12 - 30 let, ale i starší nezůstavají pozadu. Propíchnout lze skoro všechno: nos, pupík, obočí, genitálie, ret,... zkrátka na co si vzpomenete...
Právě kvůli tomu, že dochází k narušení kůže a stykem s krví, můžou často nastat komplikace... Je to ale jen zřídka, většinou v případě, že si dotyčný píchne piercing sám... Rozhodně to nedoporučuju, ale je to na každém. Nejlepší je, dojít si k nějakému piercrovi, který obstará sterilní prostředí a nástroje. Pokud se o piercing dobře staráte, nemůže se vám s ním stát (snad). Určitě to je hezké mít kamínek v pupíku, který se tak krásně leskne, každý to nemá, mno, i když v dnešní době už asi jo, ale než si dáte piercing udělat, dobře si rozmyslete, jestli ho opravdu chcete...:)
Dobré je ale i to, že i kdyby ste si ho náhodou nechali udělat a omrzel vás, narozdíl od tetování se ho můžete jednoduše zbavit... Prostě ho vyndáte a dírka po vpichu zaroste...Musíte však počítat, že jizva může být vidět...ale s tím ste vlastně měli počítat od začátku...:)

Já osobně piercing mám a žádný problém s ním nebyl...Je to na každém, jestli se mu to líbí nebo ne:):):)
Stránka, kde mají krásny piercingy:
 
 

Reklama